Ловци на педофили покажуваа дека правниот системот погрешил што го пуштил овој педофил за киднапирање на девојче

Метју Џенарт се допишувал со две „14-годишни девојчиња“ и едно „12-годишно девојче“. 35-годишниот педофил кој пред само 18 дена излегол од затвор договорил состанок со едно од 14-годишните девојчиња и...

Маж си ја лажирал својата смрт за да докаже дека сопругата најмила платен убиец за да го ликвидира

Рамон Соса од Хјустој најдобро знае како е да се „спие со непријателот“. 50-годишниот човек имал среќа на случаен начин да дознае дека му се спремна „смртна казна“ од страна...

Ваков погреб има само во Бразил!

Можеби сте виделе и во понекој од холивудските филмови, но сепак дури и таму сите им оддаваат почит на...

Пијаниот беше најљубезно замолен под итно да го напушти детскиот парк

Изгледа тоа под итно не го разбра, па младиот дечко мораше да премине на план...

Жената мора да заврши една важна и неодложна работа на патарината

Веројатно околу има објект за таа намена, но животинскиот инстинкт кај некои луѓе победува во вакви...

Двете изнемоштени баби, кои питаат на плоштад во Италија и не биле толку изнемоштени, кога треба да се освои територијата

Пусти пари ги тераат на стари години и да се тепаат, покрај тоа што по цел ден се преправаат дека се...

Борба до смрт: Што мислите кој победи, крокодилот или анакондата од 8,5 метри?

Тоа е битка за која никогаш не сте знаеле дека ви е потребна: анаконда наспроти...

Вака изгледа една детска забава во 2019! Родители гледајте и размислете, што гледаат и учат вашите деца!

Сето ова е затоа што децата се оставени да користат интернет и да гледаат телевизија без родителски...

Лошо е кога ќе влезеш да ограбуваш продавница, а на продавачот му дошло преку глава и од живот и од сѐ!

Ограбувачот очекуваше лесен плен, но наместо тоа се најде во една незгодна ситуација, со човек од другата страна кој почна да се однесува...

Камионџијата против протестантката на која ништо не ѝ значи големината на неговиот камион

Жената смирено си го носи знакот и си се бори за она во што верува, а од друга страна пак камионџијата нема време за...

Моментот кога таткото ја провери скриената камера и виде што му прави дадилката на неговото дете

Реакцијата на таткото е многу искрена и од срце, токму таква каква што заслужува вакво...

Да ги снимаш полицајците во држави како што е Јужна Африка, воопшто не е добра идеја!

Погледнете како изреагира еден од полицајците, за да го спречи...

Малиот си донел од дома чекан, за да ги тепа големите деца во скејт паркот

уф, ова болеше, а не му беше намерата да испадне толку...

Жената ги нахранила кучињата со неговиот полов орган, за да му се одмазди за долгогодишното насилство врз неа

48-годишната Марија од селото Обарив во Украина со години го трпела насилството од нејзиниот сопруг. Кога повеќе не можела да издржи направила нешто...

Жена, која не може ни да се нарече мајка, го остава своето бебе крај една фабрика (снимка од безбедносна камера)

Истрагата за случајот откри многу вознемирувачка приказна, која за среќа не заврши фатално за кутрото бебе. Видеото е снимено на 3 септември во руското село Черемшан со 6000 жители, во...

Реален хорор! Откриени се 2.000 човечки коски од 150 исчезнати лица во близина на луксузна населба во Мексико

Повеќе од 2.000 човечки коски кои им припаѓаат на возрасни и деца беа пронајдени во северозападниот дел на...

Скaндaл: Ирански 28-годишен маж се оженил со 11-годишно девојче, а требало да ја чека до 13!

Иранските власти бараат исламскиот суд во областа Бахмај во провинцијата Бојер Ахмад да го откаже лудиот брак меѓу 28-годишен маж и 11-годишно девојче. Ова го пишува локалниот новинар Бабак Тагвеј....

Жената имала се почести главоболки, па докторот откри дека проблемот цело време ѝ бил во носот

Во земји како што е Виетнам, не ретко се случуваат вакви работи, па докторите се искусни и знаат како да се справат во...

Ништо чудно, само обичен грабеж во Бразил

Ако некој се противи, само непотребно си го ризикува животот, а во земја со 200 убиства НА ДЕН, тоа и не е така добра...

Девојка тепа дечко, а тој има многу високо ниво на самоконтрола

Ретко кој маж ќе успееше да издржи вакво мавање и понижување од жена. Дали треба во ваква ситуација даа се погази принципот на неудирање...

Во овој ресторан за брза храна „свежото месо“ само доаѓа да се испржи

Додека си ги чекаат нарачките во ресторанот за брза храна „Ватбургер“ во Тексас, забележаа нешто прилично...

Да поминуваш на пешачки премин во Русија со телефонот во рака = САМОУБИСТВО!

Освен ако не си навикнат на вакви работи, како што е дечкото, па да станеш и да продолжиш каде си...

Кога живееш во Аргентина, секогаш треба да си подготвен за акција

Крадците овој пат одбраа погрешен човек за ограбување. Иако личи како обичен студент, дечкото всушност е многу брз и подготвен да одговори на секаков...

Домаќинка со манџа во рацете излегува од лифтот, но лифтот нема време за чекање! (Жестоко!)

Жената имаше само дел од секундата да размисли што ќе прави, а дали ја донесе правилната одлука, оценете...

Две лути и нервозни дами, решија да се пресметаат со горилата од обезбедувањето, а на овој не му е проблем да ги нокаутира

Чекајте да дојде моментот кога горилата престана да биде...

Интересна и жестока улична правда: И таксистот и патникот и пешаците кои намерно се влечкаа, секој си го доби заслуженото!

Од секој што мисли дека е многу силен, ќе се најде некој посилен итн....

„Тeрористчe на мама“: Бизарна детска претстава во градинка во која децата глумат Џихадисти, кои „ликвидираат“ Израелци

Во шокантното видео е прикажано како децата од градинка во Газа изведуваат „напад“ врз израелската стража, во детска претстава, додека нивните „горди родители“ ги...

Американскиот полицаец ќе добие до 10 години затвор и 250.000 долари казна за ова насилно апсење

Штом некој бега од полицијата 99% е виновен, но полицаецот кој беше главна ѕвезда на апсењето, ќе мора да објасни зошто не одел на часови за контрола на бесот. Мајката...

Холандскиот полицаец многу се изнервира од студентката која не знае да ја затвори устата

Девојката дури тргна и да се тепа и не престана со навредите, а на полицаецот не му треба многу за да му пукне филмот. Што беше тоа прекумерна употреба на...

Жестоката „1 на 1“ тепачка со боксови се претвори во масовна

Еден гледач од публиката, не издржа да го дочека крајот, па скокна и се вмеша, што нели, не е според правилата на уличните...

+