Освен ако не си навикнат на вакви работи, како што е дечкото, па да станеш и да продолжиш каде си тргнал.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено