Гопоѓата сама си точи бензин на бензинска, а летнала со мислите некаде далеку

Во ред е да се замислиш, но до толку да избегаш од...

Дедото им го уништи најубавиот момент на сите навивачи во пабот

Бидејќи не слуша добро, тој слушал радио пренос од натпреварот на слушалки. Се испостави дека радио преносот бил побрз за неколку секунди од...

Пасторот го истерува безобразниот демон кој цело време ја „онадел“ жената

Најсмешното е што ова не е пародија, туку снимка од „миса“, на која наивните посетители му веруваат. Типот има илјадници следбеници, не само на „мисите“, туку и на интернет. На...

Боксерот ќе ви покаже еден добар трик, а потоа ќе видите и како изгледа кога ќе се примени во пракса

Изгледа при покажувањето мавна посилно отколку што требаше, па го разлути...

Фраерот си фатил женска и навистина ужива танцувајќи со неа, НО…

Некој љубоморен душман пуштил дојава, таму каде што треба...

Куче решило да направи направи „некој круг“ со автомобилот на сопственикот па дури и полицијата не го запре

Еден сончев ден во Флорида станал многу необичен откако соседите забележале дека им дошле неколку полицајци во маалото и набљудуваат сив автомобил кој се врти во...

Како плавушата научи да прави шпага во петок навечер?

Колку позгодна е девојката, толку посмешно паѓа. Оваа е урнебесно смешна...

За секој проблем има решение, па дури и кога малку ќе протече славината

Девојката се соочила со проблемот со презафатеноста на женските тоалети во петок навечер, но нашла решение за проблемот...

Симпатична, но многу некултурна гејмерка

Предупредување: Она што ќе го видите во продолжение воопшто не е...

Љубовна „VAR“ технологија: А фраерот мислеше дека ќе се извлече со упорно негирање

Неговата девојка го повика асистентот да ѝ ги пушти снимките да...

Конечно дојде викенд и време е секој да си се опушти на свој начин

Џакузито си клокоти, младите пилиња му пеат… Животот е...

Зимски смешки од Канада: Поледицата во дворот може да биде прилично незгодна! (Гледајте со звук!)

Ќерката се обидува да си отиде од кај родителите, таткото ѝ помага, а мајката сним и се гази од...

Што прават девојките кога заедно одат во тоалет? Конечно дојде време мажите да ја дознаат вистината!

Видеото исто така дава одговор и на прашањето, како е можно женски тоалет да биде...

Камерманот добро си ја знае работата, но девојката го примети

Работата на камерманите воопшто не е лесна, затоа што некогаш треб да снимате акциони сцени, опасни ситуации итн. Понекогаш пак треба само да снимате интервју, но како да ја задржите...

Другарката ѝ подметнала предмет во багажот од кој пропадна в земја на аеродромот

Шегата на страна, одличен начин да си го пренесе предметот, демек на зафрканција...

Пијаниот Владимир продолжува да пее откако успешно слетал во нечиј двор

Без разлика каква и катастрофа да ви се случи, тоа што сте ја преживеале е доволна причина за славење...

Проблемот со пушење надвор пред кафичите зимно време е решен!

Решението е прилично генијално, сега треба само некој кафич да направи специјални маси крај ѕидот, со по две дупчиња за секое столче...

Телефон од најновата генрација!

Какви јаболчиња, какви андроиди, Русите отсекогаш биле чекор понапред во...

Е ова е вистински џентлемен! Сопруг на годината!

Жени, ако најдете ваков маж, чувајте си го само за себе! Тој ќе направи сѐ само вие да бидете...

Каков маж си ти ако не можеш да се справиш со една разлутена жена?! Погледнете го царот како се снајде!

Ова е маж во вистинската смисла на зборот, но во ситуацијата едноставно немаше...

Возбудениот елен мислеше дека „начека“ добра ситуација, но љубовната приказна се претвори во хорор филм

Стресот може да ви скрати многу од животот и овој елен најубаво го сфати тоа. Тој помисли дека си најде девојка и со сета сила се пушти во...

Во ова видео сигурно ќе препознаете некој човек, кој постојано му се умилкува на шефот! Но да знаете дека и на таквите луѓе не им е лесно!

Погледнете што мора да преживуваат секој...

Да зборуваме малку за внатрешната убавина на жените

Типот има типично машко гледиште на работите, но не е сѐ така црно за жените. Тие користат шминка, деколте и разни други трикови, за да го натераат мажот да ја...

Жената мисли дека смислила одличен начин да украде 8 пара фармерки, но ја фатија на дело

Го знаете оној момент кога треба некаде да патувате со авион па немате место во куферот и у мај месец облекувате две маици и џемпер? Да, знаеме се случува, но...

Глупа и поглуп: Девојката си ја загалвила ногата додека пробувала нов чевел, но тука е вработениот со клештата

Гледајте внимателно до какво откритие дојдоа двајцата генијалци...

Мислам дека ти е доста пиење за денес!

Дамата малку претерала со винцето, а не признава дека ѝ е...

Деца, ако се прашувате до каде е Дедо Мраз оваа година, да ви кажеме дека подзаглави малку во едно холандско село

Ако успее да излезе, ќе има подароци...

Другарите му приредија на борачот смешно изненадување на тренинг

Тренингот беше борачот да ги фати куклите една по една и да ги тушира за што е можно пократко...

Краток, но многу ефективен курс по кунг-фу од еден голем руски мајстор

Изгледајте го видеото, испробајте ги по еднаш ударите, а ако не ви оди, пробајте со 3-4 чашки ракија...

Итра финта за кражба на колбас од супермаркет со магија

Продавачката и менаџерот на продавницата ги испратија со насмевка и благодарност на лицата затоа што им го „разубавија“...

+