Уличната тепачка на две девојки и сеирџиката која не сака да се меша

На брзина си ги донесе потребните реквизити за целосно уживање во претставата...

Кинеските работници се принудени да јадат жива риба и да пијат крв од кокошка, откако не ја исполниле работната квота

Се појави застрашувачко видео на кое се гледа како работниците во кинеската градежна компанија се принудени да јадат жива риба и да пијат пилешка крв како казна за не исполнување...

Навивачите на Манечстер и Ливерпул разговараат за тактиките на своите тимови, додека се возат во јавен градски превоз

Па нели се цивилизирани луѓе од развиениот западен свет, кои живеат во 21...

Корисен совет: Никогаш не му удирај шамар на руски полицаец!

Советот важи за било која земја, но случката што ќе ја видите е од...

Мажот мора многу ја налутил жената штом падна вакво шамарење среде улица

Тема за дискусија: Што направил за толку многу да ја...

Херој спасува дете кое некако се нашло под прозорецот на повисоките катови на зградата

Детето е во безизлезна ситуација и не знае што да направи за да се спаси. Видеото е снимено во...

Што значи мала деконцентрација при правење финти на мотор?

Едно обично фудбалерско плескање по дебелото месо, може да те направи инвалид за цел...

Еве како за 1 секунда се уништуваат 11 луксузни автомобили вредни милиони евра

Возачот на Audi Q7 4x4 изгуби контрола над своето возило и „влета“ во 11 паркирани луксузни автомобили на улицата Мур, во...

23-годишен Шпанец чудесно се спаси од сигурна смрт, откако беше турнат пред возот во метро во Мадрид

Инцидентот се случи околу 9:40 часот во петокот наутро на метро станицата Аргелес, во центарот на Мадрид. Додека возот се приближуваше до станицата, еден млад човек наеднаш го удри дечкото,...

Смешки: Двајца пијани Индијци се тепаат во калта

Чудно е затоа што не се тепаат со боксови туку со влечките по глава и со по некој...

Нервозниот ученик направи хаос на часот, па џинот од последната клупа дојде да го смири

Детето доживеа нервен слом и почна да крши сѐ што ќе му дојде пред очи, а професорот збунет не знаеше како да...

Полицаецот внимателно го бира својот плен, за да биде сигурен дека не може да му избега

Од сите тинејџери кои правеа неред, тој успеа да го фати момчето со вештачка нога....

Дамите се степаа на улица на грчкиот остров Миконос

Одлично видео за фаќање сеир од страна. Причините за тепачката се непознати, а нивото на алкохол во крвта е сигурно една од...

„Фраерот“ брзо дозна дека плукна погрешен патник во метрото

Фраерот веќе некое време се шетал од вагон до вагон во метрото во Њујорк и токму во моментот кога се затворале вратите тој ги плукал патниците. Сепак дојде крај и...

Крадецот влезе да ограбува погрешна куќа во погрешно време

Од каде да знае кутриот дека газдата толку тешка рака имал...

Кога немаш карта во возот, а доаѓа кондуктерот…

Подобро вака да се спасиш отколку кукавички да го јадеш срамот пред сите патници...

Паркуристот со овој скок се збогува од потомството

Предупредување: Ќе ве заболи дури и од...

Московските андерграунд технаџии не пијат екстази туку нешто многу појако

Игор ќе ви покаже од каде имаат сила за енергичните хардбас...

Жена во Индонезија е јавно камшикувана 100 пати, бидејќи имала предбрачен се*с

Жената започна да плаче додека го молеше маскираниот шеријатски службеник да престане да ја камшикува, за време на јавната церемонија одржана вчера во конзервативната провинција Ацех, во...

Четворица полицајци не можат да скротат еден силен дилер на дрога

Очевидци снимија епизода од апсење на дилер на дрога, кој беше фатен на дело. Полицијата го видела како крие наркотични материи на договорени места со муштериите, а тој се обидел...

Незаборавно лето: Двајца второодделенци со пиштоли упаднаа во продавницата за играчки, со намера да ја ограбат (1 слика + 1 видео)

Двајца млади жители на Екатеринбург, Русија решија да ограбат продавница за играчки, но не очекуваа продавачот да застане да ги заштити играчките со своите гради. Како вашите деца ги поминуваат...

Кога Русите ќе фатат крадец не му викаат полиција, туку го казнуваат брутално за да не му се повтори

Крадецов ќе шета позеленет некое време, односно ќе се крие дома додека да избледат...

Рускиот дедо си пуши цигара во автобусот и ги игнорира луѓето кои му велат да ја изгасне. Погледнете што се случи на следната станица!

Дедото заборави дека се наоѓа во Русија, каде што уличната правда е брза и...

Бесот на патот во Њукасл заличе како жестока сцена од видео играта GTA

Девојката ја изведи штиклата, за да му ја искрши шофершајбната на возачот, што беше доволна причина овој да збесне и да се обиде да ја...

На влакно до смртта: Паркурист на облакодер снима видео од кое те лазат морници, но нешто тргна наопаку!

Паркуристот се лизна скокајќи на покривот на висока зграда, па другарите кои му помагаа со снимањето одвај го...

Украинскиот возач на брза помош сам си обезбеди работа

Не дека веќе немаше и не брзаше да стигне во болница… Ве предупредуваме за жестока...

Поправката на телефонот не оди според планот

За потенцијалните бомби што ги носиме во џебот веќе сме расправале, а во ситуацијава има еден друг интересен момент. Што ќе му кажат на сопственокот на телефонот. Кој е виновен...

Домаќинката мисли дека новиот електричен пиштол на домаќинот е некаква современа играчка за во спалната

Така доби идеја да му сними видео на мажот како прв (и последен) пат ја користи...

„Ако не можам да го имам јас, нема да го има ни друга“ му рекла жената на бившиот маж, откако му ги отсекла гениталиите и ги пуштила во шолјата

Една жена го завела нејзиниот поранешен сопруг, а потоа му ги отсекла гениталиите, истурила киселина врз нив и ги фрлила во тоалетната школка, откако дознала дека тој ја изневерувал додека...

Дете зазјапано во мобилниот телефон за малку ќе загинеше во метрото во Екатеринбург

Кој е крив за ваквите ситуации? Родителите што не го научиле дека не треба да претерува со...

+