Пусти пари ги тераат на стари години и да се тепаат, покрај тоа што по цел ден се преправаат дека се изнемоштени.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено