Во земји како што е Виетнам, не ретко се случуваат вакви работи, па докторите се искусни и знаат како да се справат во ситуацијата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено