Можеби сте виделе и во понекој од холивудските филмови, но сепак дури и таму сите им оддаваат почит на мртвите.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено