Девојката дури тргна и да се тепа и не престана со навредите, а на полицаецот не му треба многу за да му пукне филмот. Што беше тоа прекумерна употреба на сила?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено