59-годишен Англичанец живее со своите 12 супер-згодни девојки, само има еден мал проблем… Пластични се!

Пензиониран медицински брат на психијатарска клиника Дин Беван (59) од Ипсвич, Велика Британија, го дели својот дом со харем од 12 пластични жени и заменливи глави, редовно менувајќи го нивниот изглед со примена на шминка и различна облека.

На македонските фолкерки, Бијонсе и Бритни можат вода да им носат, кога во прашање е „провокативноста“

Елена го охрабрува „Бато“ да игра, но „Дадичката“ која игра наоколу некако му ја одзема славата во спотот. Ваква сценографија не може да смисли ниту Холивуд 🙂

„Снимете го секое движење“: Оваа GoPro камера служи за снимање на најинтимните моменти, но не оние во кругот на семејството

Благодарение на воведувањето на технологијата како GoPro, луѓето сега можат лесно да ги документираат своите патувања, од банџи, до скијање. Секогаш можат да се направат импресивни снимки. Сега технологијата се движи во секакви правци и индустрии и на пазарот се појави специјална GoPro камера која служи за опфаќање на најинтимните и „највозбудливите“ моменти.

Жена раскажува како паузите на работа се вистинско задоволство за неа, во вистинска смисла на зборот

Сите ние имаме свои методи за справување со стресот на работа: разговараме со колегите, земаме повеќекратни паузи за цигари или ги одложуваме работите една недела и потоа имаме 10 пати повеќе работа. Секој кој некогаш работел во канцеларија / малопродажба / било каде, знае дека е невозможно да се без стрес во секое време, а понекогаш ни треба пауза од сета таа драма. Сепак Надја Бокодиј има различен пристап кон паузата на работа.

Девојки и тетоважи (40 слики)

Прекрасни девојки со уметничи дела на телата.

Елитен жиголо раскажува како заработува 15.000 долари по клиентка и открива што навистина сакаат жените

На 25 години Алекса работел како личен тренер во сала за вежбање, но решил дека сака да истражи еден поинаков свет. Светот на „ескорт мажите“, „придружниците“ или „жиголо“. Шпанецот сега има 29 години и живее во Сиднеј, а на богатите жени им наплаќа 500 долари на час и може да заработи и 15.000 долари од клиент.

Мачето обожава да си игра со топки

Сте биле ли некогаш љубоморни на маче? Е сега ќе бидете!

Шорцеви – Мотика мода лето 2019 (64 слики)

Секогаш навреме ве информираме за жешките модните трендови :).

Има добра причина зошто кај оваа фризерка за мажи се чека ред и по неколку часа

Дури и чекањето е задоволство, а кога конечно ќе се качи на столот да ти ја среди фризурата, сфаќаш дека се исплатело.

Руската уметничка лизгачка Елизавета Туктајшева отишла на одмор и добила соба со прекрасен поглед

Нејзиниот дечко, Андреј Лазукин, кој исто така се занимава со уметничко лизгање, добил соба со уште поубав поглед. Да погледнеме каков поглед има дечкото, кој е автор на фотографијата.

Аштанга јогата е прекрасна за гледање, особено вежбата за колкови

Аштанга јогата е современа верзија на класичната индиска јога. Аштанга значи 8 нивоа, затоа што вежбите се поделени во 8 категории, 4 внатрешнио, за будење на духот и 4 надворешни за будење на телото. Девојкава ќе ви го разбуди и духот и телото само со 1 вежба.

Девојката сака да научи да игра на шипка, а ова ѝ е еден од првите и последните обиди

Уф, ова болеше!

Вулгарен Хумор 347 (38 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Колку убаво може да биде летото (47 слики)

Продолжуваме со загревањето за летото 2019 😉

Како да препознаеш чистокрвна мексиканска сваќа на свадба?

Ако го врти вака, тогаш гарант е Мексиканка :).

Плавушата прв пат оди на час по тверкање

Инструкторката го започна часот со една реченица која вреди да се потенцира: „Дури и ако имате мал задник, не е важно, пак ќе можете да тверкате, се е до мускулите.“

После ова видео ќе ви стане јасно зошто 55-годишниот Пират од карибите ја одбрал 30-години помладата Русинка Полина Глен

Новата избраничка на Џони Деп ќе ви покаже неколку движења од нејзиниот арсенал.

Колумбиската манекенка Даниела Лопез Осорио си се забавува на плажа а не гледа дека ја снимаат

Затоа пак кога виде дека ја снимаат, почна уште повеќе да се „крши“.

Девојки во топ форма (35 слики)

Убавото женско тело бара напорна работа и многу одржување ;).

Жената го видела мажот во кревет со љубовницата, пополека излегла надвор за да земе едно дрво и да ја викне другарката да снима

Па кога им влезе внатре… А мажот глуп, си дозволил да заспие од премореност :).

Девојката им направи смешно изненадување, но и проблеми во врската на парот во паркот

Зошто мене некоја не ми направи вакво изненадување?

Бујната плавуша тврди дека поубаво може да ја отпее песната од Лејди Гага и Бредли Купер, а вие што мислите?

Триша Пајтас смета дека е многу талентирана и реши да ја отпее својата верзија на песната „Shallow“ од Лејди Гага и Бредли Купер, наменета за филмот „Ѕвездата е родена“. Очигледно Триша мисли дека е „ѕвезда“, а што мислите вие? П.С: Внимавајте кога го носи шеширот е Бредли, а без него е Гага.

Оваа Аргентинка била отпуштена од работа во државната администрација, заради своите фотографии на интернет (12 слики)

Соња Пелицари била вработена во општината Ла Плата, но покрај државната активност, 28-годишната Соња, имала хоби да споделува свои провокативни фотографии, а некои од нив дури и ги продавала. Според девојката, нејзината плата не била доволна за живот, па затоа си нашла лесна работа за дополнителен приход. Соња вели дека парите што ги добила од […]

Девојката има посебна техника на вежбање, но за кои мускули?

Додека таа вежба, вие вежбајте читање од усни :).

Селфи од соблекувалните на стриптиз баровите

Убаво е пред настап да се провери изгледот со едно селфи, а плус кога ќе се сподели на интернет, ќе се привлечат и нови гости за идните настапи.

Колку убаво може да биде летото (29 слики)

Продолжуваме со загревањето за летото 2019 😉

Како треба да изгледа една кошаркарска пауза меѓу двете полувремиња? Овие 9 прекрасни Русинки ќе ви покажат!

Заборавете на сите американски навивачки групи што до сега сте ги виделе, зошто ова е едно ниво погоре. Ваков танц не се гледа ниту во најелитниот стриптиз клуб во светот.

Погледнете какви бикини ќе се носат ова лето и нема да ви се чека да дојде!

Традиционално, понеделничко Мотика будење!

Двете другарки се занесоа во играта на механичкиот бик

Тој што го управува бикот ја има најдобрата работа на светот, а сите знаеме што му е целта да направи :).

Згодната „Барбика“ која во приватниот живот е професионален војник на американската морнарица

Риена Конер (26) ѝ се приклучила на американската морнарица на возраст од 18 години, но не станала позната по своите воени подвизи, туку по своите „жешки“ фотографии на социјалните мрежи во и без униформа. Благодарение на својот изглед, американската маринка, сега има своја армија следбеници на интернет. Уживајте во изборот од нејзините фотографии.

+