Еленити Дивајн знае како да го задржи вниманието на својата публика

Девојката се прослави по своите настапи во живо на интернет преку платформата „Twitch“, а го прави тоа навистина професионално.

Симпатични стјуардеси (25 фото)

Покрај вакви девојки забораваш на паниката и на стравот од летање :).

Надарена плавуша во „Тркало на среќата“

Не и треба среќа со ваква дарба :).

Интернет корисниците направија листа од најубавите 100 жени во светот, а ова се првите 20

Интернет корисниците преку јавна анкета направиле избор на најубавите жени во светот. Талентот и возраста не биле земени во предвид, туку само изгледот. Тука не станува збор само за добро познати актерки и пејачки, поголем дел од овие девојки и се непознати на пошироката јавност по својата професија, но успеале да го освојат вниманието со нивната убавина. Ова се жените кои се нашле во првите 20 најубави жени во светот, за претходната година.

На диско во едно холандско село

Веројатно никој никогаш и не слушнал за холандското село Реутум, но после ова видео, светот ќе дознае за него. Да погледнеме како се забавуваат девојките во локалната дискотека.

1 година уживање во мексиканската временска прогноза со Јанет Гарсија

Освртот ќе ви го искоментира популарниот Ози Мен, а она што ја направи Јанет толку славна е вртењето на лево кое што предизвикува вистинска магија кај гледачот.

Девојки во смешни ситуации 110 (35 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Девојки во топ форма (35 фото)

Убавото женско тело бара напорна работа и одржување ;).

Кога на девојките им е досадно на работа (38 фото)

Колегите не знаат како да ги забавуваат.

Девојката кугла со 3 топки, една во раката и две за резерва

Кога ќе заврши со партијата ќе тркне до сендвичара да смачка 5-6 хамбургери, затоа што вакви топки бараат одржување.

Како да препознаеш дали девојката е мажена кога е прекриена со бодиарт?

Само набљудувај ги доказите внимателно ;).

Вулгарен Хумор 242 (58 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 94 (60 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Како Чилеанка чека ред за полнење бензин?

Вработениот рецка не ѝ мава, но затоа двајцата момци од автомобилот после неа уредно снимија сѐ.

Новата девојка на Нејмар е поим за бразилска убавина

Девојката се вика Бруна Маркезин и е уште една на листата на фудбалерот која го одбра брзиот пат до славата.

Жешка автоперална на саем во Тајланд

Малиот во првите редови е шампион! Зјапнал и не мрда :).

Талентирана стриптизерка изведува специјална точка со балон и доброволец од публиката

Чекај, чекај, вака не нѐ учеа на часовите по биологија!?

Чилеанската спортска водителка се соблече само по танга во чест на националниот фудбалски тим

Спортската новинарка Анџелита Дени ги мотивира и фудбалерите да победуваат, ако сакаат да видат на кој начин таа ќе ја прослави победата, во живо на ТВ.

Тверкање верзија 2018

Трендот продолжува и во новата година, но со интересни промени во начинот на тресење.

Сега ќе можете да си купите и машки робот за оние работи, бидејќи вештачките „придружници“ со бионски „алат“ ќе започнат да се продаваат во 2018

Продажбата на машки секс роботи со бионски пениси ќе започне од оваа година според пионерот на задоволството кои стои зад популарните женски верзии кои излегоа во продажба минатата година. Мет Мекмулен, основач на Realbotix, е човекот кој ја создаде Хармони апликација со вештачка интелигенција која се синхронизира со роботски систем.

Малку пикантерии од италијанските телевизиски шоуа

Викаш опуштени Италијанки како гостинки и гледаноста ти е загарантирана.

Илјадници егзибиционисти низ светот се соблекоа по долна облека за да се возат со метро

Илјадници егзибиционисти се соблекоа по долна облека за да се прошетаат и да се возат со метро низ метро станиците во целиот свет, за годишен настан дизајниран да ги натера луѓето да се смеат. „Возење во метро без пантолони“ се одржаа во десетици градови, организирани од шегаџиите познати како Improv Everywhere.

19-годишната ќерка на Силвестер Сталоне ќе ви покаже неколку пилатес вежби

Градите си ги заборавила дома, но интересни вежби знае :).

Квалитетни женски нозе (44 фото)

Долгите и елегантни женски нозе отсекогаш го привлекувале вниманието на мажите.

Ве поздравија девојките од календарот на една виетнамска авио компанија за 2018

Виетнамската компанија Vietjet користи паметни провокативни календари, во обид да ги освои светските пазари и да го привлече вниманието на патниците во Виетнам.

Вулгарен Хумор 241 (28 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Т’га за лето (35 фото)

Бикини и сонце, одлична комбинација.

Жени-возачи во кратки фустанчиња (27 провокативни фотографии)

Некои и не се возачи, но фустанчињата им се кратки и се возат :).

Вулгарен Хумор 240 (63 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Азијки (40 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

+