ММА тепачката меѓу двајцата Полјаци заврши за 4 секунди

Гледајте внимателно затоа што голема е веројатноста да го испуштите моментот. Јунакот на мечот е Богдан Булецки, а несреќникот се вика Михаил Курч.

Ало душо, ти ја фатив швалерката со која ме изневеруваш 3 години, дојди да гледаш како ја тепам!

Кинеската жена конечно ја фатила љубовницата на својот маж за коса, но пред да почне со тепањето, му се јави на мажот за и тој да ѝ се приклучи на бројната публика. Жената не покажа трошка милост за љубовницата.

Прашајте го вашето дете дали го знае Момо и ќе се изненадите од одговорот!

Дали сте слушнале за Момо? Можеби вие не, но децата од основните училишта низ целиот свет, па и кај нас имаат слушнато за овој лик.  За жал, не се работи за забавен цртан филм кој има за цел да ги забавува и и едуцира децата, туку за една опасна и смртоносна замка, која ни доаѓа по „Синиот Кит“.

33-годишен Русин ограбува продавница со празно шише од ракија

Но, продавачката е тврд орев а и случајниот минувач реши да помогне да се скроти криминалецот. Инаку тој ѝ бил познат на полицијата по други дела, а бил регистриран и во медицинските усатанови како корисник на психоактивни и забранети супстанции.

Ќерката е многу лута затоа што мајката за казна ѝ го одзела мобилниот телефон

Ова е нејзината одмазда!

Ако си станал полицаец, не значи дека си се здобил со супер моќи или пак со интелигенција

Полицаецот без многу мислење, веднаш премина кон кршење на стаклото на комбето.

Грабеж на продавница на тексашки начин: Ги залепи продавачот и муштериката со селотејп а потоа ги загреа малку

Полицијата го уапси 40-годишниот криминалец од снимката, Роберт Томпсон, со обвинение за тежок напад со смртоносно оружје и тешка кражба.

Голтачот на пламен на арапски панаѓур нема доволно искуство

Како и да е, успеа да направи незаборавно шоу.

Мајката мора да го нахрани синот, затоа што тој мора да игра игри во селското интернет кафе

Човекот има попаметна работа од одење дома на ручек, а мајката се грижи за своето дете. Повелете на коментари на тема: Колку е ова погрешно воспитување на детето?

Двајца англиски комшии од старата школа решаваат спор, а останатите излегле да гледаат

Има ли поубав начин да се започне викендот од добра комшиска дебата 1 на 1.

Таткото со детето в раце, најнормално сакаше да се послужи со пијалок од фрижидерот, кога наеднаш…

Никогаш не можеш да знаеш од која страна може да те снајде несреќа!

Полицаецот со мотор одбра погрешен дечко за удирање пендреци

Ај што го застанал на сила, предизвикал сообраќајка и му го оштетил моторот, па уште и ќе мава со пендрекот.

Жена без срце на спортски натпревар

Како може некој да му направи нешто вакво на мало дете?

Тепачка на улица на двајца индиски господа, од кои едниот удира и бега (Гледајте до крај!)

Најинтересниот дел е на крајот, затоа што и кармата замеша прсти.

Некој гледал на интернет како најбрзо се пумпа огромна гума, но не го изгледал видеото до крај

Наместо да ја напумпа, научи како се прави двојно салто наназад. Жестоко!

Откако слушна дека го осудија на 45 години затвор, затвореникот го нападна својот адвокат

Криминалецот е обвинет за многу дела, а го уапсиле затоа што со пиштолот ја удирал по лице мајката која го обвинувала за силување на нејзината 15-годишна ќерка. Криминалецот е жител на американското гратче Варенсвил Хајтс.

Јапонците се мајстори не за хорор, туку за БОЛНИ скриени камери!

Замислете додека се туширате да ви излезе нешто вакво од таванот!

Педофил кој се претставувал на „13 годишно девојче“ како лекар, бега од ловците на педофили

Дејвид Вилкинсон покажал легитимација дека е лекар на платформа за комуницирање наречена Teen Chat. Тој мислел дека разговара со 13-годишно девојче со кое договорил средба. Но, сетоа ова било масло на тимот на „Темната правда“, а кога пристигнал на локацијата го чекале активистите, ловци на педофили.

Гола и „воинствена“ жена го нападнала нејзиниот свршеник, затоа што ја одбил во кревет

Лукас Трусдејл повикал полиција бидејќи неговата свршеница го нападнала. 21-годишната Саманта Џовел се соблекла гола и почнала да го удира свршеникот по лицето, откако му ја скинала маицата, затоа што не сакал да има односи со неа. Девојката за време на нападот била под дејство на алкохол.

Како Индијците ги воспитуваат уличните криминалци?

Наместо да ги малтретираат полицајците, да доаѓаат, па да земаат изјави и 300 чуда, Индијците работата ја преземаат во свои раце.

Нокаут на уличниот натпревар во удирање шамари

Што мислите дали е подобро да удираш прв или втор?

Мажот сака да си ја фрли жената од терасата на 3-тиот кат, па комшиите дојдоа на помош

Инцидентот се случи во Каиро, Египет. Мажот ѝ кажал на полицијата дека е под притисок, бидејќи неговата сопруга секогаш барала повеќе пари и не престанувала да вика по него. Исто така во своја одбрана рекол „Јас сум сиромашен човек и немам ништо“.

Цимерот знае како да провери дали има струја во штекот

Затоа што фазомерите се за слабаци и бубалици!

Масовна тепачка на свадба со пластични столови

Некако личи како сите да ги прифатиле правилата дека дозволено ладно оружје се само столовите. Ресторанот го направија крш!

Пијаниот Кинез се расправа со возачот на автобусот, кога наеднаш…

Уште еден доказ дека сите Кинези знаат карате :).

Тежок е фраерскиот живот, кога сакаш да си во центарот на вниманието на интернет

Покрај толкава конкуренција, мора да направиш нешто ептен дебилно, за да избиеш од толпата глупи луѓе.

На двајцата вработени во општината не им е по мерак што ги качиле на зградата да го чистат снегот

Незадоволството го истурија врз излогот на самопослугата во приземјето на зградата.

Арап се бори со мечка во дворот

Уште еден авантурист во душа, кандидат за добивање на престижната Дарвинова награда.

Обидот двајцата другари да станат криминалци не заврши успешно

Смислиле генијална финта, како да запалат дуќан со молотов коктел. Се опремиле со чекан, но заборавиле да си земат мозок.

Жедниот муштерија сакаше да си купи лименка за половина цена, а продавачот многу сликовито му објасни дека тој не пие нафта

Уште еднаш нема да му текне да купува нешто од оваа продавница :).

+