Девојката конечно си купи iPhone 7 преку Амазон Индија и реши да го сними отпакувањето

Девојката само сакаше да си го овековечи овој среќен момент.

3 повозрасни жени поминуваат улица без гледање

Им тргнал муабетот, заборавиле каде се наоѓаат и што прават.

Ставање вода во врело масло е најидиотскиот експеримент кој може да се изведе во кујна

Дечково сакаше да стане популарен на интернет, па реши да го направи експериментот. И му успеа. Сега е еден од најпопуларните идиоти во градот.

Кој се тепа, тој се сака, а Русинов ги сака сите 4 девојки и тоа на улица

Едната од нив му ја разгоре љубовта со шишето во глава :).

Најголемиот шизик на забавата фрла телевизор од покривот. Што може да тргне наопаку?

Мала помош: На забавата има и плавуши :).

Фраерот збесна кога на моторот качи две девојки истовремено

И една од овие може да те збесни, а камо ли двете истовремено :).

10 застрашувачки факти за Флака: Зомби дрогата

Сите приказни поврзани со дрогата се застрашувачки. Луѓе кои што под дејство скокнале од големи височини, убиле човек или едноставно го изгубиле разумот.
За новата синтетичка дрога Флака се вели дека ги претвора луѓето во зомби. На видета може да се види бизарното однесување на луѓето кои ја консумирале дрогата.

Две другарки го измислија најидиотскиот начин на отворање лименка пиво

Наместо отворач ја користат главата на поглупата :).

Затоа што заштитата при работа е за слабаци!

Спектакуларен обид за добивање Дарвинова награда на бензинска пумпа.

Жената го предупредила дека ќе му ја запали куќата, но тој не ја сфатил сериозно

Сега цел интернет нека гледа во живо како му гори каучот. Американската глупост во најубаво светло.

Надарена плавуша се обидува да помине под рампата

Талентот не ѝ дозволи така лесно да помине :).

Наркоманка нападна американско семејство, па се вмеша и нејзиниот макро

Случката на почеток изгледаше како обична комшиска караница, но работите брзо излегоа од контрола.

Човеков над 30 години имал огромно мозолче на грбот и конечно реши да побара медицинска помош

Доколку имате слаб стомак, не гледајте!

Ова го нема ни на филм: Грабеж на банка во Република Јужна Африка

Парите што ги украдоа се многу тешки па затоа додека се обидуваа да ги натоварат во Аудито, чуварите решија да ги спречат со блиндираното возило за пренос на пари. Криминалците отворија оган, но возилото е непробојно.

Нервозна плавуша против смирен црнец

Според очевидците, плавушата не го ни познава црнецот, но му се изнавика мераклиски. Гледајте до крај!

Лута Перуанка реши да му се одмазди на бившиот дечко на свој начин

Добра лекција му одржа. Сега барем смирено ќе може да си го отплаќа долгорочниот кредит :).

Детево од овој момент па натаму во животот ќе има проблеми со довербата во другите луѓе

Кој лудак смисли ваква играчка за деца?

Поштарот и понатаму им носи пошта на изгорените домови од пожарот во Санта Роза, Калифорнија

Во пожарот кој ја зафати северна Калифорнија во понеделникот, 1500 згради беа изгорени до темел. Ова видео на многу сликовит и трогателен начин ја покажува штетата.

Фудбалот знае да биде многу суров: Докторите му го местат коленото на панамскиот фудбалер Хуан Карлос Карвајал

Поради вакви работи, многу таленти прерано ги завршиле своите кариери. Ве предупредуваме за жестока содржина!

ММА нокаут на годината со удар од седење

Противникот немаше време ни да се изненади. Видеото е од настан во Кувајт.

Возачот на автобус ја снима новата Италија на автобуска станица во Неапол

Ќе им треба време на Италијанците да се навикнат на новата реалност.

Идиотов сакаше да го исплаши комшијата

Предупредување: Содржината може да ве вознемири! Инцидентот се случи во рускиот град Кемерово.

Колку Кинезите се грижат еден за друг и си помагаат меѓу себе кога се во неволја?

Човекот со моторчето доживеа сообраќајна несреќа. Автомобилот што го удри избега од местото на несреќата, но затоа има многу други возачи и случајни минувачи. Гледајте што се случи.

Девојката сакаше да види што има на таванот, па побара помош од другарките

Дали и вие имате вакви другарки на кои секогаш можете да сметате?

Еве зошто секогаш треба да носите кацига кога возите точак!

Расправијата на улица тргна во сосема неочекуван правец.

Жените изгледаа чесни, а продавачот доста се потруди да им помогне околу купувањето

Понекогаш злото се крие таму каде што најмалку очекуваш. Му отиде платата на дечкото.

Моменти кога јавачите на бикови зажалиле затоа што одбрале да се занимаваат со ваков спорт

Избор жестоки видеа.

Пијан човек минува поплавена улица

Среќа во несреќа: Пивото пак му е полно до горе :).

27 грабежи за 1 ден на 1 улица во Бразил

Авторот на видеото решил да снима цел ден од прозорецот, за да види колку грабежи ќе се случат за релативно краткиот период.

Лудите Кинези наместо стакла поставиле монитори на познатиот висок и страшен стаклен мост

Ова што се емитува на мониторите е само една реклама.

+