Ако некој се противи, само непотребно си го ризикува животот, а во земја со 200 убиства НА ДЕН, тоа и не е така добра идеја.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено