Грабеж на векот: Со најлонска кеса на глава

Грабеж на векот: Со најлонска кеса на глава

Му се припило на типот пиво и снемал цигари, па најде...

Јако: Нов дел од жестоката скриена камера со кловнот убиец

Јако: Нов дел од жестоката скриена камера со кловнот убиец

Најјакиот дел е на бензинската станица :)....

Човекот најнормално си излегуваше од гаража, а надвор го дочека лудо и страшно изненадување

Човекот најнормално си излегуваше од гаража, а надвор го дочека лудо и страшно изненадување

Видеото е снимено од камерата во автомобилот, а се случи пред неколку дена во руската република...

Наркоманката и алфа мажјакот на патот

Наркоманката и алфа мажјакот на патот

За нестрпливите, акцијата почнува на...

Комшии од пеколот

Комшии од пеколот

Човеков решил да ги сними своите комшии, да види светот што гледа тој секој ден. Комшивката секојдневно го тепала комшијата, а кога го видела видеово на интернет му ја искршила...

Како девојката го разбуди својот дечко?

Како девојката го разбуди својот дечко?

Ова беше 100% неженствено, а дечково е за...

Руси вежбаат како да ги измамат осигурителните компании за да добијат пари

Руси вежбаат како да ги измамат осигурителните компании за да добијат пари

Да одглумиш лажна сообраќајка во услови каде што во сите возила има камери не е лесна работа и бара многу вежбање...

Страшната смрт на моторџијата кој со 200 км/час на раскрсница се удри во Ауди

Страшната смрт на моторџијата кој со 200 км/час на раскрсница се удри во Ауди

Несреќата се случи во Москва, а ова е снимката од безбедносната камера на...

Краток мотивирачки анимиран филм за ракот: Време е за плаќање на долговите

Краток мотивирачки анимиран филм за ракот: Време е за плаќање на долговите

Филмот е направен со цел да се соберат што е можно повеќе донации за да се интензивира борбата против ракот – чумата на 21...

Пајак-куче мутант!? Јака смешна и страшна скриена камера!

Ви препорачуваме да...

Сириски робот-митралез во акција

Сириски робот-митралез во акција

Се управува со помош на 5 копчиња и стар телевизор. Добредојдовте во 21...

Нов опасен предизвик „Онесвестување“ започна да се шири на интернет!

Нов опасен предизвик „Онесвестување“ започна да се шири на интернет!

После веќе досадниот предивик со кофа вода, ова е лудилото кое почна да ја зафаќа помладата популација на интернет. Предупредување: Ова е една од поглупите работи што почнале да се...

Опасна скриена камера: Згазнување на патиките на непознати црнци од гетото

Опасна скриена камера: Згазнување на патиките на непознати црнци од гетото

Доказ дека црнечките квартови во САД се опасно место дури и за прошетка. Предупредување: Видеото содржи сцени на...

Како е да си жена која се шета по улиците на Каиро?

Како е да си жена која се шета по улиците на Каиро?

Ова се случува кога жена шета сама во било кое време од денот и во било кој дел од градот. Снимката е од скриена камера која ја носи жената.  На...

Најопасната заштита од крадци на велосипеди :) (2 фото)

Ова е јасна порака до оној што ќе помисли да го краде велосипедот дека сопственикот има бујна фантазија, па нека му ја мисли ако го фати...

А вие имате ли нормални соседи?

А вие имате ли нормални соседи?

Русинов реши да ја сними соседката и да му се пожали на светот какви концерти од комшивката мора да слуша секој виекнд. Што мислите има ли лек за...

Убедливо најлудата руска улична тепачка до сега!

Убедливо најлудата руска улична тепачка до сега!

Околу 3 часот во ноќта, чудни работи се случуваат на руските улици. Нервозниот возач сакаше да се тепа, но не го очекуваше ова...

Го преплашија другарот до смрт додека спиеше! Многу жестока шега!

Го преплашија другарот до смрт додека спиеше! Многу жестока шега!

Ја погодија и музиката и костимите и...

Храбар крадец во џамија

Храбар крадец во џамија

Си ги присвои донациите додека сите беа свртени кон...

Како да препознаеш дете израснато со филмовите на Ван Дам?

Како да препознаеш дете израснато со филмовите на Ван Дам?

Што мислите кој од овие двајца...

Реакцијата на дечкото кога неговата девојка се запали во ресторан

Реакцијата на дечкото кога неговата девојка се запали во ресторан

Келнерката додаваше гориво во мини печката која ја држи храната топла и се случи несреќа. Реакцијата на шизикот не се опишува со зборови...

Јако: Кога тепачот ќе си го добие заслуженото…

Јако: Кога тепачот ќе си го добие заслуженото…

Избор жестоки видеа. Да ти е мерак да ги...

Пациент со Ебола избега од карантин и направи хаос во главниот град на Либерија

Пациент со Ебола избега од карантин и направи хаос во главниот град на Либерија

Гледајте што се случуваше во Монровиа, главниот град на западно-африканската држава...

Напуштена девојка седи и плаче на улица – Една од најстрашните скриени камери до сега!

Напуштена девојка седи и плаче на улица – Една од најстрашните скриени камери до сега!

Девојката седи и плаче, а добрите луѓе и приоѓаат да и помогнат. Потоа им се случува најужасниот хорор во...

Тепачки на руските реални шоуа

Тепачки на руските реални шоуа

Повелете на 11 минути акција и фаќање...

+