Еден гледач од публиката, не издржа да го дочека крајот, па скокна и се вмеша, што нели, не е според правилата на уличните тепачки.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено