Штом некој бега од полицијата 99% е виновен, но полицаецот кој беше главна ѕвезда на апсењето, ќе мора да објасни зошто не одел на часови за контрола на бесот.

Мајката му ја расплака на возачот, а сега на ред е неговиот адвокат, кој се разбира бара максимална казна затвор од 10 години и 250.000 долари оштета за тепаниот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено