Ограбувачот очекуваше лесен плен, но наместо тоа се најде во една незгодна ситуација, со човек од другата страна кој почна да се однесува неконтролирано.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено