Жената смирено си го носи знакот и си се бори за она во што верува, а од друга страна пак камионџијата нема време за губење.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено