Паркуристот со овој скок се збогува од потомството

Предупредување: Ќе ве заболи дури и од гледање!

Московските андерграунд технаџии не пијат екстази туку нешто многу појако

Игор ќе ви покаже од каде имаат сила за енергичните хардбас забави.

Жена во Индонезија е јавно камшикувана 100 пати, бидејќи имала предбрачен се*с

Жената започна да плаче додека го молеше маскираниот шеријатски службеник да престане да ја камшикува, за време на јавната церемонија одржана вчера во конзервативната провинција Ацех, во Индонезија.

Четворица полицајци не можат да скротат еден силен дилер на дрога

Очевидци снимија епизода од апсење на дилер на дрога, кој беше фатен на дело. Полицијата го видела како крие наркотични материи на договорени места со муштериите, а тој се обидел да избега со автомобилот. Полицајците го спречиле бегството, но имаат проблем со ставањето лисици.

Незаборавно лето: Двајца второодделенци со пиштоли упаднаа во продавницата за играчки, со намера да ја ограбат (1 слика + 1 видео)

Двајца млади жители на Екатеринбург, Русија решија да ограбат продавница за играчки, но не очекуваа продавачот да застане да ги заштити играчките со своите гради. Како вашите деца ги поминуваат летните одмори? Инаку продавачот ги препознал децата, кои му биле чести посетители на продавницата и тој се сомнева дека претходно вршеле ситни кражби. Сега децата […]

Кога Русите ќе фатат крадец не му викаат полиција, туку го казнуваат брутално за да не му се повтори

Крадецов ќе шета позеленет некое време, односно ќе се крие дома додека да избледат графитите.

Рускиот дедо си пуши цигара во автобусот и ги игнорира луѓето кои му велат да ја изгасне. Погледнете што се случи на следната станица!

Дедото заборави дека се наоѓа во Русија, каде што уличната правда е брза и ефикасна.

Бесот на патот во Њукасл заличе како жестока сцена од видео играта GTA

Девојката ја изведи штиклата, за да му ја искрши шофершајбната на возачот, што беше доволна причина овој да збесне и да се обиде да ја убие.

На влакно до смртта: Паркурист на облакодер снима видео од кое те лазат морници, но нешто тргна наопаку!

Паркуристот се лизна скокајќи на покривот на висока зграда, па другарите кои му помагаа со снимањето одвај го спасија.

Украинскиот возач на брза помош сам си обезбеди работа

Не дека веќе немаше и не брзаше да стигне во болница… Ве предупредуваме за жестока содржина!

Поправката на телефонот не оди според планот

За потенцијалните бомби што ги носиме во џебот веќе сме расправале, а во ситуацијава има еден друг интересен момент. Што ќе му кажат на сопственокот на телефонот. Кој е виновен затоа што му експлодира батеријата?

Домаќинката мисли дека новиот електричен пиштол на домаќинот е некаква современа играчка за во спалната

Така доби идеја да му сними видео на мажот како прв (и последен) пат ја користи :).

„Ако не можам да го имам јас, нема да го има ни друга“ му рекла жената на бившиот маж, откако му ги отсекла гениталиите и ги пуштила во шолјата

Една жена го завела нејзиниот поранешен сопруг, а потоа му ги отсекла гениталиите, истурила киселина врз нив и ги фрлила во тоалетната школка, откако дознала дека тој ја изневерувал додека биле во брак. Според полицијата, жената именувана само како 58-годишната г-ѓа Ли користела остри предмети за да ги пресече гениталиите на својот поранешен сопруг, оставајќи […]

Дете зазјапано во мобилниот телефон за малку ќе загинеше во метрото во Екатеринбург

Кој е крив за ваквите ситуации? Родителите што не го научиле дека не треба да претерува со телефонот?

Мажот кој брутално ги претепа својата девојка, неговата сестра и зетот при посета во Дизниленд, сега си ја доби заслужената казна

Три лица инволвирани во насилна семејна тепачка при обична посета на Дизниленд, Невада, сега се соочуваат со низа обвиненија, откако видеото од инцидентот брзо се прошири на Интернет. 35-годишниот Ејвери Робинсон, неговата сестра, 40-годишната Андреа Робинсон и нејзиниот сопруг, 44-годишниот Даман Петри, се обвинети за тепачката што ја предизвикаа во забавниот парк, на почетокот од […]

Молдавскиот поп непоканет дојде на погребот и се степа со селаните

Причината за тепачката била во тоа што последна желба на покојникот била да го погребе попот од соседното село. Затоа нивниот поп се начукал и отишол на погребот да ги искрши сите до еден.

Госпоѓата била незадоволна како мајсторот ѝ го наместил задното стакло, па си ги побара парите назад… Нема проблем госпоѓо, сега!

Мајсторот со сосема смирен тон на гласот ѝ ги врати парите, но ѝ покажа и дека не е толку смотан како што мисли госпоѓата.

Американските полицајци против човек во супермаркет кој не дозволува да му стават лисици

Малку повеќе претераа со употребата на секаква можна сила, а човекот се погоди голем инаетчија.

Пијаниот Русин само сакаше да го подисплаши соговорникот со една стара финта

Но одбрал погрешен соговорник за плашење.

Уште една задоволна муштерика на ноќните фармацевти

Другарките седат со неа во паркот додека не ѝ помине, со надеж дека никој нема да ја забележи како се однесува.

Вистинскиот маж не се предава лесно, без разлика колку е упорна жената!

Е ова е мажиште, а не како тебе!

Жената го фати мажот како ја изневерува со медицинска сестра и му го дотера умот со една глава

Сме виделе и до сега жени да тепаат мажи, но не на вака брутален начин.

Мајка открива како за малку ќе го изгубела животот откако ја гребнала улична мачка во градината

Мојра Брејди уживала во својата градина во Глазгов, Шкотска, кога забележала две мачки како се тепаат на нејзината трамбулина. 45-годишната жена сакала да ги избрка и притоа една од мачките ја гребнала за раката.

Љубоморниот маж ја затече својата жена како руча во ресторан со детето, со пријателката и со друг маж и изреагира брутално!

Очигледно тука има историја во врска со другиот маж, која не се гледа на видото, штом мажот постапи на ваков начин.

Моментот кога училишниот силеџија ја научи најважната животна лекција

Мирното дете изеде прилично многу боксови од идиотот, но сечие трпение има граници.

Еве зошто не е паметно девојките навечер да излегуваат сами, без дечковци

Колку и да звучи забавно, женската вечер понекогаш може да има и ваков крај.

Состанок на совет на станари во црнечкиот кварт

Точка 3 од дневниот ред е слободна тема, секој да му каже на комшијата или комшивката што им мисли.

Албино децата во Танзанија ги ловат за нивните екстремитети и суровиот бизнис расте поради умоболна „традиција“

Албино луѓето, особено деца, се ловат во Танзанија како животни, според извештаите. Дури самите семејства тргуваат со своите најблиски со цел да добијат пари и продобивки од некои од најбогатите луѓе во државата. Во оваа африканска земја постои бизарно верување кои тие го сметаат за „традиција“.

Индискиот стоматолог прво те масира, па после ти ги вади сомнителните заби

Кај него се оди еднаш на 10 години и ти ги решава и сегашните и можните идни проблеми :).

Нерамноправна тепачка 3 на 1, но ситуацијата доби неочекуван пресврт

На почеток тројцата беа многу силни, но на крај секој си го доби она што си го залужи.

+