Крадците овој пат одбраа погрешен човек за ограбување. Иако личи како обичен студент, дечкото всушност е многу брз и подготвен да одговори на секаков предизвик.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено