Среќен е оној маж кој има ваква принцеза во кујната

Макар и цел живот да јаде пржени јајца :).

Денеска беше јако во спортската сала, затоа што девојката си одбрала добра боја за хеланките

На прв поглед помислуваш дека е гола, потоа гледаш дека носи хеланки, но исто како да не носи :).

Во бразилскиот град Блуменау, секоја година се организира Октоберфест. Ви ја пренесуваме атмосферата!

Исто како германскиот, со многу пиво и жени, само што жените се опуштени Бразилки.

За кои навивачки навивате? СКА Сестри или Ангелите на Спартак од Москва?

Двете навивачки групи се од Русија и страсно навиваат за своите хокеарски тимови во Континенталната Хокеарска Лига. Кои се подобри, оценете сами.   СКА Сестри   Ангелите на Спартак

Ајжан Бајзакова – 22 годишната казахстанска интернет убавица која не слуша ничии критики

Девојката стана популарна на Инстаграм не само заради нејзините фотографии, туку и заради немањето влакна на јазикот. Со оглед на тоа дека 70% од населението на Казахстан е муслиманско, а нивната вера строго забранува откривање на женското тело, на нејзина адреса секојдневно се упатуваат многу критики и закани. Но, Ајжан не слуша никого и гази […]

Вулгарен Хумор 228 (60 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 89 (41 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Суперзгодна Украинка игра африкански танц

Танцот „Кизомба“ потекнува од африканската држава Ангола, а оригинално се играл на традиционалната музика Семба. Танцот исто така може да се игра на бавна и романтична музика, како што тоа го направи симпатичната Оксана од Украина.

Невестата заедно со другарките мешаат на Бугарска селска свадба

Типично балкански начин на забава, кој што западот конечно како да почна да го сфаќа со трендот наречен „тверк“.

Сомер Реј е гордата сопственичка на позадината која ѝ донесе 17 милиони следбеници на Инстаграм и светска слава

Девојката има 22 години и со гордост на луѓето на интернет им ја покажува својата совршена позадина.

Џесика Вол, последната девојка која ја одбрал лично Хју Хефнер

Џесика е последната девојка која стана плејбој зајачица и ја разубави насловната страна на Плејбој, по личен избор на Хју Хефнер, кој продолжи да работи сѐ до неговата смрт. Да ја погледнеме нејзината фотосесија во стилот на 80-тите.

Кога сите мислеа дека 18-годишната, талентирана Хрватка Сара ќе свири на пијано…

Еден по поубавите настапи на талент шоу во последно време.

Запознајте ја сестра Лорен Дрејн, која веќе 10 години работи во кардиолошко одделение

Покрај тоа таа се занимава и со фитнес и бодибилдинг, а исто така има и над 3 милиони следбеници на Инстаграм.

Азијки (44 фото)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Си купивте ли карта за „Островот на задоволствата“?

Се продаваат вкупно 30 карти, за 30 мажи, затоа што на островот има само 60 суперзгодни девојки. Погледнете ја рекламата и одврзете го ќесето :). Цената на еден билет за 3 ноќи и 4 дена е само 5000 долари.

Вулгарен Хумор 227 (55 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Тверкањето е минато, ова е новиот тренд на интернет!

Играњето се изведува само со тресење на гради, колку поголеми, толку подобро :).

Прилично забеган начин да го изедеш својот десерт

Американска работа. Каква симболика гледате кај десертот?

29-годишната правничка во министерството за одбрана на Украина

Скандал го стресе украинското Министерство за одбрана, кога една од вработените, 29-годишната Александра Макаревич ги објави овие фотографии на својот профил на социјалните мрежи. Покрај другите фотографии од луксузниот живот, најголемо внимание привлече нејзината садо-мазо фотосесија.

Запознајте ја Пак Хен Сан, најубавата професорка во светот

Професорката од Јужна Кореа стана позната на социјалните мрежи и многу студенти ѝ доаѓаат на час само за да видат дали и во живо е исто толку убава.

Танц битка на плавуша и бринета на турска свадба

Тресење какво што ретко се гледа. Уживајте!

Земјоделците од северна Португалија, специјално за дамите, направија календар за 2018

Сите средства од продажбата на календарот ќе одат за хуманитарни цели, а манекените што ќе ги видите всушност не се манекени туку вистински земјоделци од општината Барцелос.

Двете најсексапилни танчерки во светот Тања и Дезире заиграа жешка „Бачата“

Бачата е танц кој потекнува од сиромашните краеви на Доминиканската Република и е еден од најемотивните и најжешки танци во светот.

Неочекуван потег на надарената гостинка во ТВ емисија во живо

Што сакаше да постигне не знаеме, а не е ни важно. Гледајте и уживајте во шоуто ;).

Ќе дозволите ли оваа полицајка од Тексас да ве уапси?

Полицајката од Тексас Хејли Дру го сврте вниманието на јавноста кога си направи профил на социјалните мрежи и почна да објавува вакви видеа на него. 99% од мажите што ќе ја видат во живо, веднаш крадат нешто :).

Никогаш во животот со поголем интерес не сум гледал пинг-понг

Девојкава може да стане светски шампион во машка конкуренција :).

Започна гроздоберот во Италија

За сите оние кои се прашуваа како изгледа тоа, фотографот Давид Дубницки направи убава фотосесија.

На девојката и испадна нешто

Со цел памет мислеше дека со ваква маичка ќе ги задржи?

Луксембуршката уметница Дебора де Робертис ја покажа својата „Мона Лиза“ пред оригиналната во музејот Лувр

33-годишната современа уметница е уапсена под обвинение за егзибиционизам и за напад врз луѓето од обезбедувањето.

Магијата на хеланките (49 фото)

Од машка гледна точка, хеланките се најдобрата женска облека :).

+