Шармантната казахстанска одбојкарка, 20-годишната убавица Сабина Алтинбекова (20 слики)

Запознајте ја Сабина Алтинбекова, казахстанската одбојкарка која игра за репрезентацијата на Казахстан. Сабина стана позната во цела Азија откако ја прогласија за најубава спортистка на 17-тиот јуниорски шампионат на Азија.

Kекси грешки на новинарките на ТВ емисии во живо (избор видеа)

Нема ништо позабавно за гледање на ТВ од спонтаното засрамување пред огромна публика, без можност да се поправи грешката.

Русинки на социјалните мрежи бараат материјална поддршка (20 фото)

Овие наизглед наивни девојки сакаат да живеат убаво а да не работат ништо, ниту пак да се мачат да учат. Иако некои од нив пишуваат дека бараат да им се плати само за дружење, сепак се гледа работата од далеку. До сега барем беа подискретни.

Убавината на женската одбојка на плажа

Може ли мажите да престанат да ги гледаат работите од гледна точка на сексот? Може ли жените да престанат да играат одбојка на плажа, во вакви спортски костими за капење? Бонус видео: Сигналите што девојките ги даваат со рацете

На симпатичната девојка ѝ се случи незгода, цел стадион ѝ се смееше, а таа го издржа тоа на најдобриот можен начин

Во моментот кога камерата на натпреварот ја снимаше во крупен план, девојката седна во празно :). Гледајте до крај.

Погледнете како славниов идиот се изживува со својата девојка

Да беше некоја после една ваква шега ќе му удреше клоца, но изгледа има некоја друга сила што ги држи заедно. Инаку типот има милиони следбеници на социјалните мрежи. Што мислите вие?

Кекси позадини 130 (41 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Нема песна на која девојкава не може да ве импресионира со своето играње! Уживајте!

Многу симпатична и креативна. Браво!

Девојки во смешни ситуации 101 (56 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Вулгарен Хумор 221 (55 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Девојки без градници (44 фото)

Бидејќи градниците се демоде.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 84 (52 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Впечатлив цветен бодиарт на бразилско ТВ шоу

Погледнете ги двата расцутени сончогледи :).

Вака се продава накит на ТВ!

Сега сите гледаат телешопинг, а мажите купуваат повеќе од жените :). prodava_(new)

Работата на оваа девојка е да привлече повеќе гости во клуб на шпанскиот остров Мајорка, а таа знае како!

Вака се прави тоа!

И мајмуните знаат што е добро!

Плавушата реши да ги испровоцира онака како што таа најдобро знае.

Девојките од Северна Кореја не се толку конзервативни како што мислите (29 фото)

Бидејќи секојдневно сме бомбардирани со слики за тоа колку е лошо да се живее во Северна Кореја и како времето таму да застанало пред 100 години, не можеме да ја видиме вистинската слика. Ова се некои фотографии од севернокорејски девојки кои ќе ви дадат пореална слика за секојдневието во единственото комунистичко општество во светот.

Кога девојката има навистина добра позадина…

Човекот сакаше добро да ја запамети сликата и заборави сѐ друго :).

Вака една шармантна шведска домаќинка ја одржува формата во кујната

Дневна доза позитивна енергија!

Пејачката го најде пократкиот пат до славата

А дали ќе стане славна, погледнете па кажете :).

Ова не е тверкање, ова е уметност!

Тргнете се малку понастрана од мониторот! Девојките маваат шамари!

Ова е најпопуларната јапонска манекенка Хори Мидзуки. Причината е многу очигледна! (32 фото)

Ви се допаѓаат ли нејзините очи?

Вака изгледа женската завист фатена на дело (41 фото)

Понекогаш луѓето не можат да го исконтролираат силното чувство на незадоволство предизвикано од нечиј успех или среќа.

Двете водителки спонтано открија финта како да им порасне гледаноста на телевизијата

Личи како позади камерата да има бројач на кој си го гледаат рејтингот :).

Жешки девојки на улица (54 фото)

Убавата страна на топлото време 🙂

Вулгарен Хумор 220 (55 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Женски спортски моменти (56 фото)

Нова колекција фотографии од спортот направени во вистински момент.

Реакцијата на пијаната казахстанска девојка кога виде дека еден „фраер“ ја снима

И „фраерот“ е приказна сам за себе. Простотилаци!

Младите кинески девојки измислија нов начин на изразување љубов преку социјалните мрежи (7 фото)

Ако некоја девојка ви прати ваква слика, значи ве сака, а ако ја објави јавно на својот профил, значи има многу широко срце :).

Спасувачот им ја прекина забавата на љубовџиите во базенот

Деца пливаат наоколу, а тие гајле немаат, си го прават меракот…

+