Започна сезоната на покажување на маските за АМЕРИКАНСКИОТ празник „Ноќ на вештерките“. Нагласивме американски, затоа што некои родители заборавиле да им кажат на децата, па тие од интернет си сфатиле дека и кај нас се празнува.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено