Таткото ги видел што и од каде објавуваат, па заедно со бабата тргнале да ги донесат дома „за уши“. Ова е моментот кога велгоа во лифотот и се скрија од очите на комшиите.

Поради снимката од безбедностаната камера, таткото сега се соочува со казна за несовесно исполнување на обврските како родител.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено