Порано ова беше нормална слика во училиштето. Дури и ако родителите дознаат дека учителката те тепала, ќе те наплескаат и тие. Како ви изгледа ова од денешна гледна точка?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено