Па, очигледно е дека ова младо момче од Макасар, Индонезија, не размислува за последиците за тоа што може да се случи доколку се обидете да се поигрувате со змија.

Змијата, за која се верува дека е мал питон, не сака кога лошите и некултурни деца и го покажуваат јазикот, а и сепак нели тоа е нејзин „стил“. Така за жал момчето доби малку болна лекција, која за среќа не му остави посериозни траги.


Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено