Мора да признаете дека 22-годишниот колумбиски уметник за тетоважи по име Ерик Ејнер Хинкапи Рамирез ја постигнал својата цел да личи како „смрт“. А од каде му е идејата дека вака изгледа смртта?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено