Какви трауми им направи, не е ни свесна, ама важно се номинираше себе си за престижната титула „Мотика мајка на годината“ :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено