Од сите тинејџери кои правеа неред, тој успеа да го фати момчето со вештачка нога. Браво!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено