Кој е крив за ваквите ситуации? Родителите што не го научиле дека не треба да претерува со телефонот?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено