Очевидци снимија епизода од апсење на дилер на дрога, кој беше фатен на дело. Полицијата го видела како крие наркотични материи на договорени места со муштериите, а тој се обидел да избега со автомобилот. Полицајците го спречиле бегството, но имаат проблем со ставањето лисици.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено