Паркуристот се лизна скокајќи на покривот на висока зграда, па другарите кои му помагаа со снимањето одвај го спасија.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено