Една жена го завела нејзиниот поранешен сопруг, а потоа му ги отсекла гениталиите, истурила киселина врз нив и ги фрлила во тоалетната школка, откако дознала дека тој ја изневерувал додека биле во брак.

Според полицијата, жената именувана само како 58-годишната г-ѓа Ли користела остри предмети за да ги пресече гениталиите на својот поранешен сопруг, оставајќи само 1 ценитметар од неговата машкост.

Нападот се случил пред 3 дена во домот на парот, во населеното место Хукоу, во

Во 20 часот вечерта полицијата добила повик од вознемирениот Џен кој се плашел за својот живот т.е се плашел дека неговата сопруга ќе продолжи со насилниот напад, при што се заклучил во тоалетот.

Според тамошните медиуми, неговата поранешна сопруга го смислила пеколниот план откако дознала дека тој ја изневерувал додека биле во брак, а капката што ја прелило чашата било тоа што Џен продолжил да живее на сметка на својата поранешна сопруга, бидејќи бил невработен.

Таа наводно го завела сопругот, а потоа земала ножици и му ги отсекла гениталиите. Следно истурила киселина и ги фрлила во тоалетната школка.

„Ако јас не можам да го имам, никоја друга не може!“- рекла жената, пред да земе 40 таблети за спиење во наводен обид за самоубиство, пред да ја уапсат.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено