Детето е во безизлезна ситуација и не знае што да направи за да се спаси. Видеото е снимено во Чеченија.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено