Мажот кој брутално ги претепа својата девојка, неговата сестра и зетот при посета во Дизниленд, сега си ја доби заслужената казна

Три лица инволвирани во насилна семејна тепачка при обична посета на Дизниленд, Невада, сега се соочуваат со низа обвиненија, откако видеото од инцидентот брзо се прошири на Интернет. 35-годишниот Ејвери...

Молдавскиот поп непоканет дојде на погребот и се степа со селаните

Причината за тепачката била во тоа што последна желба на покојникот била да го погребе попот од соседното село. Затоа нивниот поп се начукал и отишол на погребот да ги...

Госпоѓата била незадоволна како мајсторот ѝ го наместил задното стакло, па си ги побара парите назад… Нема проблем госпоѓо, сега!

Мајсторот со сосема смирен тон на гласот ѝ ги врати парите, но ѝ покажа и дека не е толку смотан како што мисли...

Американските полицајци против човек во супермаркет кој не дозволува да му стават лисици

Малку повеќе претераа со употребата на секаква можна сила, а човекот се погоди голем...

Пијаниот Русин само сакаше да го подисплаши соговорникот со една стара финта

Но одбрал погрешен соговорник за...

Уште една задоволна муштерика на ноќните фармацевти

Другарките седат со неа во паркот додека не ѝ помине, со надеж дека никој нема да ја забележи како се...

Вистинскиот маж не се предава лесно, без разлика колку е упорна жената!

Е ова е мажиште, а не како...

Жената го фати мажот како ја изневерува со медицинска сестра и му го дотера умот со една глава

Сме виделе и до сега жени да тепаат мажи, но не на вака брутален...

Мајка открива како за малку ќе го изгубела животот откако ја гребнала улична мачка во градината

Мојра Брејди уживала во својата градина во Глазгов, Шкотска, кога забележала две мачки како се тепаат на нејзината трамбулина. 45-годишната жена сакала да ги избрка и притоа една од мачките...

Љубоморниот маж ја затече својата жена како руча во ресторан со детето, со пријателката и со друг маж и изреагира брутално!

Очигледно тука има историја во врска со другиот маж, која не се гледа на видото, штом мажот постапи на ваков...

Моментот кога училишниот силеџија ја научи најважната животна лекција

Мирното дете изеде прилично многу боксови од идиотот, но сечие трпение има...

Еве зошто не е паметно девојките навечер да излегуваат сами, без дечковци

Колку и да звучи забавно, женската вечер понекогаш може да има и ваков...

Состанок на совет на станари во црнечкиот кварт

Точка 3 од дневниот ред е слободна тема, секој да му каже на комшијата или комшивката што им...

Албино децата во Танзанија ги ловат за нивните екстремитети и суровиот бизнис расте поради умоболна „традиција“

Албино луѓето, особено деца, се ловат во Танзанија како животни, според извештаите. Дури самите семејства тргуваат со своите најблиски со цел да добијат пари и продобивки од некои од најбогатите...

Индискиот стоматолог прво те масира, па после ти ги вади сомнителните заби

Кај него се оди еднаш на 10 години и ти ги решава и сегашните и можните идни проблеми...

Нерамноправна тепачка 3 на 1, но ситуацијата доби неочекуван пресврт

На почеток тројцата беа многу силни, но на крај секој си го доби она што си го...

Играта „човек-кран“ е хит во кинеските трговски центри

Правилата се многу едноставни. Среќниот добитник го спуштаат во огромен сад со производи и колку што ќе успее да зграпчи негови...

Студент жестоко напаѓа професор… Нормална појава во денешно време!

Ајде некој да опише во коментар што ќе му се случеше на учеников да го направеше ова пред 20-30 години кај...

„Татко на годината“ со својата глупост го загрозува животот на својот 18-месечен син

Можеби звучи сурово, но некои луѓе едноставно не треба да имаат деца, доколку со својата глупост го загрозуваат нивниот живот и не размислуваат за последиците. Неодамна се појави видео во...

Руската игра на лепење шамари станува се попопуларна и дури има и посебни натпревари за овој „спорт“

Заборавете го боксот или UFC, нов брутален спорт почна да ги „освојува“ луѓето. Се појавија нови снимки од „натпреварот за шамари“ кој стана нов „спортски тренд“ кој ја зафати Русија...

Тешко е понеделничкото утро, ако си претерал со опуштањето за време на викендот

Овој навистина претерал, штом не ни мрдна на звукот од машината за чистење...

Роденден за паметење, но по лошо, благодарение на роднините без мозок

Се договориле да го изненадат славеникот со тоа што ќе го прскаат сите со спрејови. А на свеќата никој не...

Разлутениот Романец му избега на полицаецот, но потоа се премисли и се врати да се одмазди

Полицаецот беше опуштен затоа што не очекуваше ваква реакција, па ефектот од ударот беше...

Девојката не знаеше дека излегувањето од автомобил во движење може да биде толку болно

Е сега знае! И нема да заборави, затоа што ја научи лекцијата на потешкиот...

Семејство од Британија ја снима катастрофалната бура која однесе 6 животи во Грција

Енди Гилхрист пиел кафе и јадел десерт со својата сопруга Кејти и нивната 9-годишна ќерка Грејс во хотелот со пет ѕвездички Икос Океанија, во средата вечерта, кога забележале молњи во...

Како навистина изгледа кога ќе удри гром во соседната зграда? (Жестоко!)

Комшиите го снимаа доаѓањето на невремето од балконот, кога...

Важно: Секогаш добро измијте го зеленчукот пред да го јадете! Еве зошто!

Кога купувате зеленчук од супермаркет, никогаш не можете да бидете сигурни дека некоја мрсна госпоѓа не се потела врз...

Сопругата не дозволува некојси боксер таму, да го нокаутира нејзиниот сопруг

Го фрли детето и отиде да му ја расплаче мајката на противникот...

Метар и жилет, ама не се плаши од никој и скока да се тепа со сите

Некој му ѕирнал во телефонот дека гледа девојки од сајтови за запознавање и прокоментирал нешто лошо. Малиот...

Масовна тепачка на детски фудбалски натпревар во Мексико: Се степаа татковците!

Децата наместо да играат фудбал, дојдоа на мрежата да научат некоја животна лекција од своите...

+