Одлично видео за фаќање сеир од страна. Причините за тепачката се непознати, а нивото на алкохол во крвта е сигурно една од нив.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено