Детето доживеа нервен слом и почна да крши сѐ што ќе му дојде пред очи, а професорот збунет не знаеше како да изреагира.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено