Девојката ја изведи штиклата, за да му ја искрши шофершајбната на возачот, што беше доволна причина овој да збесне и да се обиде да ја убие.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено