Интересно е колку се смирени присутните во просторијата. Изгледа се навикнати на вакви глетки штом не ги фати паника.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено