Што беше тоа расизам? Како тоа белкињата ја пуштија а црнкињата во гужвата изеде и еден лакт.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено