Ако не се качите, ќе треба да чекате уште некој саат, ако не и до наредниот ден. Па размислете како би се однесувале вие ставени во ваква ситуација, знаејќи дека ќе има луѓе кои ќе се туркаат да влезат први.

0

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено