Каде што има многу улична храна и многу гужви на улиците, нормално е да дојде и до некој конфликт. Но во случајов работата ескалираше многу брзо.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено