Со еден удар може да го нокаутира противникот, но проблемот е што не може да го погоди, а ниту да се одбрани од неговите удари.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено