Возачот на автобус има искуство во справување со лути возачи, но овој има дополнителна опрем во автомобилот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено