Ова видео ни доаѓа директно од кошмарите. Навидум започнува „невино“ и човекот од Тексас оди кон ѕидот за да земе нешто што изгледа како „мало црно крзнено суштество“. Но, штом ќе го „земе“ убаво со двете раце започнува хоророт.

Мали ситни инсекти налик на палаци почнуваат да лазат на сите страни. Да бидеме специфични, пајаците се всушност жетвари. Додека изгледаат многу слични на пајаците однадвор, тие се сосема различни суштества. Тие се многу поблиски со скорпиите и за разлика од пајаците, тие не произведуваат отров за да го убијат својот плен. Се разбира оправдано е ако велазат морници по гледањето на ова видео.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено