Кинезите се работлив народ и кога работат, работат, а кога одмараат, спијат каде што ќе им текне.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено