Возачот некаде одлетал со паметот, а полицајците заборавиле дека се во Русија и самоуверено и без пазење поминуваа на пешачкиот премин.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено