Кај виновна, па уште и се сили, наместо да ја наведне главата и да не може во очи да ги погледне од срам.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено