Од каде да знае тепачот дека патниците имаат при рака огномет и дека толку брзо ќе успеат да го запалат.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено