Електричните пиштоли се згодна работа, да го немаше него, веројатно ќе имаше и жртви во вакви ситуации.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено