Полицаецот беше опуштен затоа што не очекуваше ваква реакција, па ефектот од ударот беше поголем.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено