Другарките седат со неа во паркот додека не ѝ помине, со надеж дека никој нема да ја забележи како се однесува.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено